Akcesoria komputerowe

Akcesoria komputerowe, które są dostępne w naszej ofercie, znacznie ułatwiają codzienne życie. Sprawdzają się w życiu prywatnym, ale także podczas realizacji obowiązków służbowych. Są to zarówno w pełni nowe, jak i używane produkty, które noszą niewielkie ślady użytkowania. Wszystkie są całkowicie sprawne, co kontrolują nasi wykwalifikowani pracownicy. Zachęcamy zatem do dokładnego przejrzenia naszej oferty i zainwestowania w sprzęt świetnej jakości w bardzo korzystnej cenie.

W naszej ofercie można znaleźć funkcjonalne myszki, w pełni sprawne klawiatury, urządzenia audio, stacje dokujące, baterie oraz zasilacze, routery i karty sieciowe czy torby do laptopa.

Wydajne i solidne akcesoria

Sprzęt komputerowy można dowolnie rozbudowywać, według indywidualnych potrzeb, wybierając zróżnicowane akcesoria. To może znacznie poszerzyć jego funkcjonalność. Niektóre propozycje dostępne w naszej ofercie, są po prostu designerskimi gadżetami, niektóre z kolei znacznie usprawniają i umilają codzienną pracę z narzędziem pracy.
Nasi klienci doceniają oferowane przez nas karty pamięci, zewnętrzne dyski twarde, kamery internetowe czy mikrofony oraz pamięci przenośne. Warto regularnie śledzić naszą stronę internetową, ponieważ nieustannie pojawiają się na niej ciekawe nowości.

Istnieje 35 produktów.

Wyświetlam 1-12 z 35 elementów

Aktywne filtry

Głośniki 2.0 BLUETOOTH USB Mark - Tracer

126,99 zł
Głośniki 2.0 TRACER Mark USB BLUETOOTH to zaawansowany zestaw dedykowany specjalnie dla osób poszukujących jakości i mocy. Gotowy do...

Dysk SSD CX400 256GB SATA III 2,5" Goodram

145,99 zł
Zapomnij o swoim dysku talerzowym i zapewnij sobie 10-krotną poprawę wydajności, przenosząc swoje dane na SSD CX400 gen.2. Poza dostarczeniem...
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło