Baterie do laptopów

W wielu przypadkach to słabe ogniwo tych urządzeń komputerowych. Baterie do laptopów stosunkowo często ulegają awarii. Mają ograniczoną żywotność, a przy intensywnym użytkowaniu mogą się zepsuć, przez co z komputera będzie można korzystać tylko wtedy, gdy będzie nieustannie podłączony do prądu. To dla wielu osób spore utrudnienie, zwłaszcza dla tych, którzy wykorzystują sprzęt do pracy w terenie.

W naszej ofercie można znaleźć baterie do różnorodnych modeli laptopów. Jest to rozwiązanie problemu i znaczna poprawa komfortu pracy. W razie wątpliwości co do tego, czy konkretna bateria będzie dobrym rozwiązaniem dla konkretnego laptopa, warto skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zasilacze do laptopów

Zasilacze do laptopów są dołączane do zestawów podczas zakupu. Niekiedy jednak ulegają awarii lub gubią się. Warto wiedzieć, że zasilacz nie jest tym samym, co bateria. Jest to bowiem ładowarka do baterii laptopa. Najważniejsze jest to, żeby w razie usterki odpowiednio dobrać konkretne urządzenie do swoich indywidualnych potrzeb. W tym celu należy sprawdzić model laptopa. Konieczne jest porównanie parametrów technicznych sprzętów. Na obudowie laptopa można znaleźć m.in. wymagane napięcie i natężenie, które pozwolą na ustalenie koniecznej mocy zasilacza. A jeżeli klient ma jakiekolwiek pytania, może skontaktować się z jednym z naszych doradców.

Obecnie nie posiadamy produktu na sprzedaż w tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło