O nas

ikona sklepik

Drogi kliencie

Na imię mam Mateusz i prowadzę rodzinną firmę RAMOFFICE. Od lat interesuję mnie świat komputerów, posiadam wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i serwisie po-leasingowego sprzętu komputerowego. Moje doświadczenie nauczyło mnie że w tej branży najbardziej liczy się profesjonalne podejście do tego co robisz. Dla tego stawiamy przede wszystkim na jakość sprzedawanych przez nas urządzeń.

KONTAKT

W trosce o jakość i szybkość obsługi proponujemy przede wszystkim kontakt e-mailowy biuro@ramoffice.pl lub sklep@ramoffice.pl . W ten sposób każdy klient uzyska od nas jednoznaczną i wiążącą odpowiedź. Możesz również, do nas zadzwonić 574-644-866. Jesteśmy do twojej dyspozycji w dni robocze od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00 i w sobotę od 9.00 do 13.00 . Dokładamy wszelkich starań, aby wychodzić naprzeciw twoim oczekiwaniom dlatego też posiadamy salon sprzedaży który znajduję się przy ulicy Słoneczna 33 Gdynia 81-605.

PORADA

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania odnoście zakupu, chętnie pomożemy ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru.

OFERTA

U nas możesz zakupić sprzęt popularnych i niezawodnych marek serii biznesowych takich jak: DELL , HP , LENOVO. Zróżnicowana oferta pozwoli ci wybrać produkty najlepiej dostosowane do twoich potrzeb. Postaramy się umożliwić Ci najkorzystniejszy zakup w atrakcyjnych cenach.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Każdy klient chciałby cieszyć się swoimi zakupami jak najszybciej. Dlatego wychodzimy naprzeciw państwa oczekiwaniom i umożliwiamy wam różne warianty dostawy.

GWARANCJA

Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją, realizowaną bezpośrednio w naszym serwisie: ul. Słoneczna 33 81-605 Gdynia. Dbamy zarówno o sprzęt jak i o bezpieczeństwo zakupów dokonywanych przez klienta. Dlatego nasze paczki są zawsze ubezpieczone, oraz do każdego produktu otrzymujesz dokument sprzedaży w formie Faktury VAT 23% lub paragon fiskalny.

BEZPIECZNY ZAKUP

Nasz sprzęt jest dokładnie testowany przed sprzedażą, dlatego też udzielamy na niego zawsze gwarancji nie krótszej niż 12 miesięcy z możliwością rozszerzenia jej do 3 LAT oraz nasze laptopy są objęte gwarancją typu door to door czyli sprzedawca ponosi wszystkie koszty związane z odesłaniem i wysłaniem laptopa w razie awarii. Klient nie ponosi żadnych kosztów.

OPROGRAMOWANIE

Sprzedawane przez nas notebooki i komputery są gotowe od razu do pracy posiadają zainstalowany system, oraz wszystkie aktualne sterowniki. Laptopy poosiadają w pełni legalny system z kluczem aktywacyjnym. Spytasz się pewnie co z baterią skoro to używany sprzęt? Nasze laptopy są sprzedawane ze sprawną baterią gwarantujemy minimum 1-2 godziny pracy na baterii.

DORGI KLIENCIE

Zapraszamy na udane zakupy do nas, od ręki zawsze jesteśmy w stanie przedstawić ciekawe alternatywy.

Z wyrazami szacunku

MATEUSZ

kobieta w biurze przy laptopie
laptop na biurku w biurze
mężczyzna w słuchawkach przy komputerze
ikona kobiety ze słuchawką i mikrofonem

Dane firmowe

"RAMOFFICE" Jolanta Kozłowska
ul.Słoneczna 33, 81-605 Gdynia

Sklep czynny:
Pon-Pt 9.00-17.00
Sb 10.00- 13.00

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło