Serwis laptopów i komputerów

Zepsuty komputer może okazać się sporym problemem, ponieważ dziś te urządzenia służą nie tylko do rozrywki, ale przede wszystkim do celów służbowych. Nasz serwis laptopów i komputerów jest w stanie uporać się z każdą usterką, robiąc to szybko i skutecznie. Usuwamy różnorodne awarie, a więc można się do nas zwrócić, gdy urządzenie bardzo się nagrzewa, nagle wyłącza się podczas pracy czy zawiesza się. Usuwamy również takie problemy jak: zepsuty CD-ROM, brak dźwięku, niewyraźny obraz czy niedziałającą sieć wi-fi. Dodatkowo jesteśmy również wstanie wymienić połamaną obudowę w laptopie. Tak naprawdę nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a więc zachęcamy do kontaktu w celu szybkiego i bezproblemowego rozwiązania problemu.

W razie takiej potrzeby, wykonujemy również kompleksowe czyszczenie urządzenia, pozbywamy się nawet największych zabrudzeń.

Naprawa laptopów

Naprawa laptopów jest realizowana przez naszych wykwalifikowanych specjalistów, którzy chętnie podejmą się każdego wyzwania. Z ich pomocy chętnie korzystają posiadacze urządzeń komputerowych różnych marek, takich jak Lenovo, HP, Dell, Samsung czy LG. Zachęcamy zatem do kontaktu telefonicznego albo mailowego w celu ustalenia przyczyny i rodzaju usterki.

Nasz serwis mieści się w Gdyni, tam wykonujemy naprawy, ale urządzenia komputerowe można nam również wysłać pocztą.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło