Dell Optiplex 790 DT Win10

Procesor i5-2400 3.1 GHz i od 4 GB do 16 pamięci RAM zapewniają potężną wydajność, a dysk SSD/HDD o pojemności od 128GB do 2TB pomieści Twoje pliki multimedialne. Ten komputer działa w systemie operacyjnym Windows 10 Professional, zapewniając intuicyjną obsługę.

Opis

Komputer OptiPlex 790

Procesor i5-2400 3.1 GHz i od 4 GB do 16 pamięci RAM zapewniają potężną wydajność, a dysk SSD/HDD o pojemności od 128GB do 2TB pomieści Twoje pliki multimedialne. Ten komputer działa w systemie operacyjnym Windows 10 Professional, zapewniając intuicyjną obsługę.

 • Stan wizualny i techniczny

Komputer w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym stan wizualny Klasa A (bardzo dobry, lekkie rysy na obudowie, widoczne na zdjęciu).

 • Specyfikacja

Komputer OptiPlex 790 i5

Procesor: Intel Core i5 Gen. 2

Model procesora: i5-2400, 6MB 4 rdzenie x 3.1 - 3.4 Ghz

Pamięć: do 16 GB RAM DDR3

Dysk: do 2048 GB SSD

System operacyjny: Windows 10 Professional

Grafika: zintegrowana  

Złącza: 10x USB 2.0, 1x DisplayPort, 1x VGA, PS2, RJ45, Złącze słuchawek/mikrofonu, Port szeregowy

Komunikacja: LAN 10/100/1000 Mbps

Typ obudowy: Tower

Typ napędu: DVD 

Wymiary:

Szerokość produktu (cm): 10
Głębokość produktu (cm): 41
Wysokość produktu (cm): 36
Waga produktu (kg): 5

 • Złącza - przód obudowy:
  1. CD/DVD Dysk optyczny
  2. Przycisk otwarcia dysku CD
  3. Przycisk Power
  4. Światełka diagnostyczne
  5. Lampka informująca o aktywności dysku
  6. Złącze słuchawek
  7. Złącze mikrofonu
  8. 4x Port USB 2.0

 • Złącza - tył obudowy:
  9. Zabezpieczenie otwarcia obudowy
  10. Miejsce na przewód zabezpieczający
  11. Złącze przewodu zasilającego
  12. Przycisk do wykonania testu zasilacza
  13. LED testu zasilacza
  14. Miejsca na karty PCI Express (na zadjęciu przykładowe zastosowanie)
  15. Złącze mikrofonu
  16. Złącze VGA
  17. Złącze DisplayPort
  18. 6x USB 2.0
  19. Złącze klawiatury/myszki PS2
  20. Złącze internetowe RJ45
  21. Port szeregowy
  22. Złącze słuchawek

 • Dell™ OptiPlex™ 790 desktop

Elastyczne rozwiązanie stacjonarne OptiPlex 790 zostało zaprojektowane z myślą o zaawansowanej wydajności i efektywnej współpracy. Umożliwia kontrolę klasy biznesowej, dzięki której dział IT oszczędza czas i pieniądze, a technologia zdalnego zarządzania pomaga również uprościć zarządzanie systemami i chronić dane.

 • Wydajność

Usprawnij korzystanie z komputera dzięki doskonałym funkcjom graficznym i automatycznemu zwiększaniu szybkości pracy w razie potrzeby. Procesory  zapewniają doskonałą wydajność, korzystanie w pełni z efektów wizualnych oraz funkcje zabezpieczeń gwarantujące większe bezpieczeństwo. Za automatyczne przyśpieszanie pracy procesora w razie potrzeby odpowiada technologia Intel Turbo Boost 2.0. Bezproblemowe oglądanie filmów i zdjęć oraz granie w gry zapewnia zestaw wbudowanych w procesorze funkcji graficznych – przy doskonałym czasie pracy na akumulatorach. Jednoczesne wykonywanie wielu zadań biznesowych dzięki procesorom Intel® Core™, pamięci do 16 GB RAM DDR3 o wysokiej przepustowości i grafice.

 • Procesor

Technologia Intel Turbo Boost zapewnia dynamiczną dodatkową moc, gdy jej potrzebujesz. Procesory Intel® Core™ zapewniają wydajność, która pozwoli zwiększyć produktywność Twojej firmy. Urządzenia włączają się w mgnieniu oka i są zawsze gotowe do pracy. Możesz szybko wykonywać wiele zadań równocześnie i bez problemów przełączać się między aplikacjami, współpracować bezprzewodowo za pomocą wysokiej jakości wideokonferencji — a wszystko to przy dłuższym czasie działania baterii. Dodatkowo, możesz ochronić się przed kradzieżą danych osobowych i zapewnić sobie bezpieczny dostęp sieciowy za pomocą wbudowanych funkcji zabezpieczeń. W rzeczywistości jedyną bardziej zdumiewającą rzeczą od komputerów PC z procesorem Intel Core jest to, co użytkownicy mogą z nim zrobić.

 • Karta graficzna 

Niezwykle płynna obsługa grafiki dzięki zestawowi funkcji graficznych wbudowanych w procesor Intel Core. Wbudowane funkcje graficzne oferują ostrzejsze, bardziej wyraziste obrazy, głębsze i bogatsze kolory oraz niezwykle realistyczne efekty audio i wideo. Oglądaj swoje ulubione filmy z dysku komputera lub bezpośrednio z Internetu w jakości HD dzięki technologii .

 • Windows 10 Professional

Stworzony dla biznesu. Chroń swoje dane za pomocą zabezpieczeń klasy korporacyjnej, loguj się z dowolnego urządzenia w dowolnym miejscu i zwiększ produktywność dzięki zaawansowanym narzędziom do zarządzania.

 • do 16 GB pamięci systemowej do zaawansowanej wielozadaniowości

Duża pamięć RAM DDR3 o dużej przepustowości do płynnego uruchamiania gier, aplikacji do edycji zdjęć i wideo, wielu programów i kart przeglądarki w tym samym czasie.

 • Dysk SSD lub HDD

Zapisuj pliki szybko i przechowuj więcej danych. Dzięki ogromnej ilości pamięci masowej i zaawansowanej mocy komunikacji dyski SSD doskonale nadają się do głównych aplikacji do gier, wielu serwerów, codziennych kopii zapasowych i nie tylko.

 • Wyjście ekranu rozszerza możliwości oglądania

Możesz podłączyć go do telewizora HDTV lub monitora o wysokiej rozdzielczości, aby ustawić dwa ekrany obok siebie lub po prostu zobaczyć więcej dużego obrazu


Wszystkie komputery oferowane przez naszą firmę są dokładnie sprawdzanie i testowane przez nas serwis pod każdym kątem. Komputer przez nas oferowany posiada zainstalowany:

 • Windows 10 Professional,
 • Wszystkie najnowsze sterowniki,
 • Program Antywirusowy,
 • Pakiet Office (Open Office),
 • Przeglądarke Internetową.

Czyli wszystkie programy i narzędzia potrzebne do pracy, po otrzymaniu sprzętu, PC jest gotowy do pracy.
Dodatkowo oferujemy możliwość zmiany języka operacyjnego systemu Windows na ukraiński.

Szczegóły Produktu

150362625

Dane produktu

Gwarancja
24 miesięcy

Szczegółowe referencje

Opinie

Brak recenzji użytkowników.

 • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło