Klawiatura USB K120 Czarna Logitech

Klawiatura przewodowa K120 to niezawodne, trwałe i wyposażone w klawiaturę numeryczną urządzenie o łatwej w obsłudze konstrukcji, które działa od razu po wyjęciu z pudełka. Wystarczy podłączyć tą przewodową klawiaturę przez USB i zacząć działać.

Opis

Klawiatura USB K120 Czarna Logitech 

Wykonywanie zadań powinno być proste. To właśnie sprawia, że ta pełnowymiarowa klawiatura jest właściwym wyborem. Jest to niezawodny i trwały partner wyposażony w klawiaturę numeryczną o łatwej w użyciu konstrukcji, która działa od razu po wyjęciu z pudełka. Wystarczy podłączyć tą przewodową klawiaturę przez USB i zacząć działać.

WYGODNA I PEŁNOWYMIAROWA

Ta pełnowymiarowa klawiatura z wbudowaną częścią numeryczną sprawia, że wprowadzanie danych, wykonywanie obliczeń i nawigacja to pestka. Zakrzywiony klawisz spacji oraz czytelne klawisze zapewniają wygodę i znajome odczucia przy pracy.

PROSTOTA PLUG & PLAY

Klawiatura działa od razu po wyjęciu z pudełka. Wystarczy podłączyć ją do portu USB i gotowe. Nie trzeba niczego pobierać, konfigurować ani niczym się przejmować.

tRWAŁA I ODPORNA NA ZALANIE

Odporność na wodę. Testowana w ograniczonych warunkach (na próbkach do 60 ml płynu). Nie zanurzać klawiatury w płynach., trwałe klawisze oraz wytrzymałe odchylane nóżki pozwalające na regulację wysokości sprawiają, że ta klawiatura jest nie do zdarcia.

STWORZONA BY DZIAŁAĆ BEZ PRZERWY

K120 została wyprodukowana według standardów jakości i niezawodności, dzięki którym Logitech stał się światowym liderem na rynku myszy i klawiatur3W oparciu o niezależne dane dotyczące sprzedaży (jednostkowej) zebrane dla myszy i klawiatur Logitech z głównych rynków światowych, w tym Kanady, Chin, Francji, Niemiec, Indonezji, Korei Południowej, Federacji Rosyjskiej, Szwecji, Tajwanu, Turcji, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych (okres lipiec 2019 – lipiec 2020). Dotyczy wyłącznie sprzedaży detalicznej.

ODCZUCIA Z PISANIA, KTÓRE KOCHASZ

Ta stabilna klawiatura zapewnia znajome odczucia z pisania dzięki głębokoprofilowym klawiszom oraz mocnemu, czułemu odbiciu.

WYKONANA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO PODDANEGO RECYKLINGOWI

Plastikowe elementy klawiatury K120 zawierają 51% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu używanych produktów konsumenckich – aby dać drugie życie plastikowi uzyskanemu ze zużytych urządzeń elektronicznych i pomóc zredukować ślad węglowy naszej firmy.

Szczegóły Produktu

K120

Dane produktu

Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)

Szczegółowe referencje

Opinie

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło