Zestaw Klawiatura i Mysz, MK235 Logitech

Trwała. Prosta. Bezprzewodowa

Opis

Zestaw Klawiatura i Mysz, MK235 Logitech

Trwała. Prosta. Bezprzewodowa

PEŁNOWYMIAROWA I BEZPRZEWODOWA

Pełnowymiarowa klawiatura, mysz dostosowana do obu rąk – w pełni bezprzewodowa i kompletna. Ten duet zapewnia wszystkie funkcje, których potrzebujesz, w jednej wygodnej, trwałej konstrukcji, która jest łatwa w użyciu i utrzymuje Twoją przestrzeń w czystości. Zbudowana zgodnie z normami jakości firmy Logitech, MK235 jest przeznaczona do długotrwałej pracy.

KLAWISZE DO ODNOSZENIA SUKCESÓW

Wszystkie klawisze, których potrzebujesz w układzie klawiatury pełnowymiarowej z częścią numeryczną i 15 łatwo dostępnymi klawiszami skrótów sprawiają, że nawigacja i wprowadzanie danych to pestka. Gładkie zakrzywione klawisze dają wygodę i łatwość pisania.

BEZPRZEWODOWA MYSZ DOSTOSOWANA DO OBSŁUGI OBIEMA DŁOŃMI

Kompaktowa przenośna obudowa o wygodnym kształcie dostosowanym do użytkowników lewo- i praworęcznych. Łatwo z niej korzystać, wrzucić do torby i wszędzie ze sobą zabrać.

PO PROSTU BEZPRZEWODOWA

Żadnej konfiguracji czy kłopotów. Zestaw MK235 działa od razu po podłączeniu odbiornika do portu USB. Mocna i niezawodna łączność bezprzewodowa sprawia, że możesz zapomnieć o utratach połączenia, nawet do 10 m zasięgu. Zasięg łączności bezprzewodowej zależy od warunków otoczenia i środowiska informatycznego. daje Ci swobodę, której potrzebujesz.

JAKOŚĆ, NA KTÓREJ MOŻESZ POLEGAĆ

Zestaw został wyprodukowany według standardów jakości, dzięki którym Logitech stał się światowym liderem na rynku myszy i klawiatur. W oparciu o niezależne dane dotyczące sprzedaży (jednostkowej) zebrane dla myszy i klawiatur Logitech z głównych rynków światowych, w tym Kanady, Chin, Francji, Niemiec, Indonezji, Korei Południowej, Szwecji, Tajwanu, Turcji, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych (okres lipiec 2019 – lipiec 2020). Dotyczy wyłącznie sprzedaży detalicznej. 36-miesięczna (klawiatura) i 12-miesięczna (mysz) żywotność baterii. Żywotność baterii klawiatury i myszy może zależeć od intensywności użytkowania i charakteru pracy na komputerze – wraz z wyłącznikiem zasilania – sprawiają, że możesz pracować przez wiele miesięcy bez konieczności wymiany baterii.

CAŁKOWICIE ODPORNA NA PRACĘ

Klawiatura została zbudowana tak, by wytrzymać użytkowanie standardowe oraz nieszczęśliwe wypadki dzięki trwałej budowie, w tym wytrzymałym odchylanym nóżkom i konstrukcji odpornej na zalanie. Testowana w ograniczonych warunkach (na próbkach do 60 ml płynu). Nie zanurzaj klawiatury w płynach. Obróbka wszystkich klawiszy zapobiegająca ich blaknięciu sprawia, że nie musisz się obawiać o zniknięcie liter z klawiszy.

WYKONANA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO PODDANEGO RECYKLINGOWI

Części plastikowe MK235 zawierają certyfikowany plastik pochodzący z recyklingu. Nie dotyczy tworzyw, z których wytworzono odbiorniki i zespoły przewodów drukowanych (PWA) oraz opakowań. – 51% w przypadku klawiatury i 75% w przypadku myszy – aby dać drugie życie tworzywom sztucznym wycofanym z eksploatacji, pochodzącym ze starych urządzeń elektronicznych i ograniczyć nasz ślad węglowy.


Dane techniczne i szczegóły

  • Wymiary

Klawiatura
Wysokość: 137,5 mm
Szerokość: 435,5 mm
Głębokość: 20,5 mm
Masa: 475 g

Mysz
Wysokość: 97,7 mm
Szerokość: 61,5 mm
Głębokość: 35,2 mm
Masa: 70,5 g

Nanoodbiornik
Wysokość: 18,7 mm
Szerokość: 23.1 mm
Głębokość: 6,6 mm
Masa: 2,0 g

  • Dane techniczne

Klawiatura
Konstrukcja odporna na zalanie odporność na wodę testowana na maksymalnych próbkach do 60 ml płynu. Nie zanurzać klawiatury w płynach.
Odchylane nóżki
Klawiatura numeryczna z 10 klawiszami
Klawisze specjalne: 15 klawiszy funkcyjnych
Nawet do 5 milionów naciśnięć
2 baterie AAA
Żywotność baterii: 36 miesięcy. Podana żywotność baterii klawiatury odnosi się do około dwóch milionów naciśnięć klawiszy w ciągu roku w typowych warunkach pracy biurowej. Wyniki uzyskiwane przez poszczególnych użytkowników mogą być różne. Żywotność baterii myszy może zależeć od intensywności użytkowania i charakteru pracy na komputerze.

Mysz
Technologia czujnika: Płynne optyczne śledzenie ruchu
Liczba przycisków: 3 (lewy, prawy, środkowy)
Przewijanie: pojedyncze wiersze
Kółko przewijania: Tak, 2D, optyczne
Połączenie/zasilanie: Przycisk zasilania
1 bateria AA
Żywotność baterii: 12 miesięcy. Podana żywotność baterii klawiatury odnosi się do około dwóch milionów naciśnięć klawiszy w ciągu roku w typowych warunkach pracy biurowej. Wyniki uzyskiwane przez poszczególnych użytkowników mogą być różne. Żywotność baterii myszy może zależeć od intensywności użytkowania i charakteru pracy na komputerze.

Szczegóły Produktu

MK235

Dane produktu

Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)

Szczegółowe referencje

Opinie

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło